Green Leaves.jpg
MŪSU MĒRĶIS IR SAUDZĒT APKĀRTĒJO VIDI

Mums rūp cilvēki, kas ražo mūsu produktus, un cilvēki, kuri tos lieto, jo viss pasaulē ir saistīts.

Nodrošinot ilgtspējīgus, kvalitatīvus izolācijas risinājumus, lai palielinātu ēku energoefektivitāti, mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot ražošanas un piegādes darbību, lai uzlabotu kvalitāti un mazinātu negatīvo ietekmi uz vidi. Visās Knauf Insulation ražošanas vietās ir mūsdienīgas ražošanas iekārtas un tās atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, un mēs atbalstām notiekošās pētniecības un attīstības programmas.

Būdami tirgus līderi un pastāvīgi novatori, mēs veidojam kvalitātes, izcilības un ilgtspējas pamatu. Lai gan mēs esam koncentrējušies uz savu produktu termisko veiktspēju, mūsu ilgtspējības centieniem ir daudz plašāka nozīme.

DABAS RESURSU SAUDZĒŠANA:

 • Maksimāli palielinot pārstrādāta stikla daudzumu mūsu produktu ražošanā, mēs esam samazinājuši nepieciešamību pēc dabīgām minerālu izejvielām. Stikla minerālvates ražošanā mēs izmantojam līdz pat 80% pārstrādātu materiālu.
 • Mūsu revolucionārā bioloģiskā saistviela, kuras pamatā ir ECOSE® tehnoloģija - izmantotie naftas produkti.
 • Kā vēl vienu ieguldījumu dabas resursu saglabāšanā mēs nesen samazinājām izmantoto palešu svaru, ietaupot apmēram 2 kg uz paletes, tādējādi ietaupot apmēram 5000 koku gadā.

MŪSU RAŽOŠANAS PROCESU IETEKME UZ VIDI:

 • Pārstrādāta stikla izmantošana minerālvates ražošanā ir ievērojami samazinājusi nepieciešamību pēc enerģijas patēriņa un CO2 emisijām rūpnīcās.
 • Izgatavojot produktus ar ECOSE® Tehnoloģiju tiek patērēts aptuveni par 70% mazāk enerģijas nekā izmantojot tradicionālās saistvielas, kā arī mazāk enerģijas un zemākas CO2 emisijas rūpnīcās.
 • Mūsu ražošanas vietās visas mūsu iekārtas atbilst piesārņojuma kontroles noteikumiem, un to vides atļaujas nosaka stingrus ierobežojumus piesārņojumam, kas nonāk gaisā un ūdenī. Līdz 2016. gada beigām Knauf Insulation kā uzņēmumu grupa ir samazinājusi CO2 emisijas par 25%, enerģijas patēriņu par 21% un ūdens emisiju par gandrīz 50% uz produkta kubikmetru, salīdzinot ar 2010. gada rezultātu.
 • Visas mūsu ražošanas iekārtas ir sertificētas saskaņā ar ISO14001 un ISO50001 - standartiem, atbilstoši kuriem pastāvīgi ir jāuzlabo vides aizsardzības un enerģijas efektivitāti.
 • izgatavoti citi mūsu uzņēmuma izstrādājumi. Tāpēc atkritumi nenokļūst atkritumu poligonos. Godīga rīcība pret cilvēkiem visos piegādes posmos.

GODĪGA ATTIEKSME PRET CILVĒKIEM VISOS PIEGĀDES POSMOS:

 • Mūsu apņemšanās ievērot godīgu un drošu darba praksi mūsu pašu uzņēmumos ir nostiprināta mūsu Rīcības kodeksā un atspoguļota OHSAS 18001 sertifikātā, kas attiecas uz visām mūsu ražošanas vietām.
 • Mēs arī esam apņēmušies godīgi izturēties pret saviem piegādātājiem un darbuzņēmējiem: mūsu rīcības kodekss nepieļauj kukuļošanu un korupciju, un mūsu darbs, lai nodrošinātu drošu un likumīgu darbību mūsu piegādes ķēdē, ļāva mums iegūt sertifikātu. (BRE) saskaņā ar atbildīgā iepirkuma standartu BES6001.

EFEKTĪVA PRODUKTU PIEGĀDE:

 • Iepakojumos mūsu minerālvate ir saspiesta, tāpēc varam transportēt ievērojami vairāk produkcijas. Tas nozīmē, ka mazāk transportlīdzekļu uz autoceļiem, tātad mazāk gāzes emisijas, kas palielina siltumnīcas efektu un vairāk brīvas vietas būvlaukumos. Vienlaikus mūsu izstrādājumi aizņem mazāk vietas tirdzniecības centros un noliktavās.

RADĪSIM ĒRTU UN VESELĪGU VIDI IEKŠTELPĀS:

 • Produktu termiskie, akustiskie un ugunsizturības parametri jau ir minēti, kas visi veicina mājīgu vidi. Tomēr gaisa kvalitāte telpās daudziem klientiem kļūst arvien svarīgāka. Mūsu ECOSE® tehnoloģija nodrošina nelielu gaistošo vielu emisiju, kas pozitīvi ietekmē gaisa kvalitāti telpās.
 • Mūsu produktu lielisko sniegumu apstiprina Eurofins GOLD sertifikāts: “iekštelpu gaisa kvalitātes standarts".

DARBĪBAS ATSKAITES:

 • Mūsu produktu vispārējais videi draudzīgums ir norādīts vides deklarācijās, kas ir pieejamas par visiem mūsu produktiem. Tos pārbauda neatkarīga trešā puse un tie atbilst Eiropas standartam EN15804
 • Tie ir reģistrēti arī plašajā Eiropas ECO platformā.

ATZĪŠANA:

 • Visi šie elementi ir atzīti ilgtspējīgu ēku novērtēšanas sistēmās, piemēram, BREEAM un LEED. Rezultātā Knauf Insulation produktu izmantošana var palīdzēt nodrošināt kredītus pat septiņās dažādās kategorijās gan LEEDv4, gan BREEAM NC 2014 - Hea 04 siltuma komfortam; Hea 05 akustiskās īpašības; Ene 01 Enerģijas patēriņa un oglekļa dioksīda emisiju samazināšana; Mat 01 Dzīves cikla ietekme; Mat 03 Atbildīga materiālu piegāde; Wst 01 Celtniecības atkritumu apsaimniekošana; Pol 05 Trokšņa samazināšana; un Hea 02 iekštelpu gaisa kvalitāte.
 • Arhitektiem, kuri strādā ar LEED vai BREEAM projektiem, mēs sniedzam informācijas sertifikātus katram produkta veidam - noklikšķiniet šeit.
 • Turklāt vairākums izstrādājumu, gan stikla, gan akmens minerālvate, nokļūst ”BRE Green Guide“ reitinga A + kategorijā.
 • BREEAM credits: Ir nepieciešami BREEAM kredīti? Lejupielādējiet sertifikātu, kurā norādīts kur mūsu produkti palīdz BREEAM kredītiem.

Lejupielādējiet minerālvates BREEAM sertifikātu