Maja_zoom.jpg
KĀPĒC IR VĒRTS IZVĒLĒTIES KNAUF INSULATION?

MĒS PIEDĀVĀJAM LABĀKO RISINĀJUMU JŪSU SISTĒMAI

Tirgū ir ļoti plašs izolācijas sistēmu klāsts, kas atšķiras dažādās formās, veiktspējā, ilgtspējībā, ekonomiskajos ieguvumos un pieejamībā.

Mēs piedāvājam risinājumus visām komerciālajām un dzīvojamām ēkām, jauniem būvniecības vai renovācijas projektiem, kā arī siltumizolāciju ar atbilstošām prasībām apkures sistēmām, rūpniecības iekārtām un ugunsdrošībai.

KNAUF INSULATION:

  • Laika pārbaudīta Minerālvates un Akmens vates ražošanas pieredze, kas mums dod unikālu iespēju piedāvāt labāko izolācijas risinājumu Jūsu sistēmai. 
  • Pastāvīgas inovācijas ļauj mums nepārtraukti uzlabot savus piedāvājumus un atbalstīt klientus ilgtspējības, būvniecības kvalitātes un veiktspējas jomā.

Mūsu minerālu un akmens vates izstrādājumi ir ļoti ilgtspējīgi, nedegoši un tiem ir augstākais siltuma un skaņas izolācijas īpašību līmenis, tie atbilst visaugstākajām tehniskajām īpašībām un ir parādījuši lielisku sniegumu sarežģītos projektos, ieskaitot "pasīvās mājas" standartu.

Mūsu Minerālvati ražo, izmantojot vairāk nekā 80% augstas kvalitātes pārstrādājamu stiklu, pievienojot smiltis, kaļķi un sodu. Maisījums tiek sadedzināts augstā temperatūrā, gatavā šķiedra tiek sasaistīta, izmantojot revolucionāro un mūsu patentēto bioloģiski balstītu saistvielu ECOSE® tehnoloģiju- tehnoloģiju kur neizmanto formaldehīdu, fenolus un krāsvielas.

Mūsu Berama pūšama vate Supafil ir birstoša (bez saistvielām) minerālvate. Izmanto pūšanai ar speciālu pūšanas aprīkojumu.

Mūsu akmens vati ražo galvenokārt no vulkāniskajiem iežiem, vienkāršā bazalta un / vai dolomīta. Šobrīd aizvien lielāku daļu sastāda pārstrādāti izdedži: produkts, kas pēc dedzināšanas paliek domnas krāsnīs. Izejvielas tiek izkausētas un atdziestot sacietē par smalku minerālvates šķiedru. Lielākā daļa mūsu akmens vates izstrādājumu tiek ražoti, izmantojot ECOSE® tehnoloģiju.

Mūsu tehniskās izolācijas risinājumi ietver virkni augstas kvalitātes izolācijas risinājumu, kas īpaši izstrādāti siltummaiņas sistēmu un rūpniecisko iekārtu izolācijas prasībām. Mūsu klāstā ir risinājumi apkures sistēmu, cauruļvadu un gaisa kondicionēšanas izolēšanai, kā arī pasīvai ugunsaizsardzībai. Vairāk informācijas angļu valodā www.knaufinsulation-ts.com