Grīdām un pārsegumiem uz koka karkasa pārsegumiem vai koka redeļiem (lāgām)

Viena no vissvarīgākajām konstrukcijām celtniecības objektā ir grīdas, kā arī nesošās griestu konstrukcijas augšējās virsmas (grīdas) apdare, kas kalpo izmantotās slodzes pārnesei un vienlaicīgi veido pamatu gala virsmas (grīdas) apdarei interjerā.

Grīdas konstrukcijām ir izvirzītas gan statiskās, gan slodzes, gan akustiskās un estētiskās prasības.

Grīdu struktūras var tikt ierīkotas uz griestu nesošās koka konstrukcijas vai redeļu (koka lāgu) sistēmas kas balstītas uz pamata grīdas (melnās grīdas uz cementa bāzes, betona plāksnes vai koka pārseguma sijām).

Vispirms konstrukcijā tiek ieklāta Ecose mīkstās minerālvates siltuma un akustiskās izolācijas materiāls, pēc tam montēts koka redeļu sistēma (koka latu minimālais biezums un platums 60x60mm) slodzi nesošais un izlīdzinošais slānis (Knauf Insulation Heraklith C 35; 50mm biezuma loksnes vai finiera, OSB loksnes). Tad uz izveidota pamat klāja ieklāj attiecīgai aprēķinātajai slodzei nepieciešamo Knauf Insulation akmens minerālvates  izolāciju un KI LDS 100 hidroizolācijas plēvi. Pēc tam atkarība no projektēta, liek Knauf Brown grīdas ģipškartonu divās kārtās vai ielej v vieglo peldošo grīdu (ģipša bāzes – piem.,Knauf FF50). Pēc tam šim grīdas pamata slānim uzklāj grīdas segumu dažādam slodzēm, nodilumam un pielietojumam.

Ja nepieciešams, pirms grīdas seguma ieklāšanas veic pamatnes nivelēšanu, izmantojot sausos maisījumus (Knauf) vai pašizlīdzinošos (Knauf) maisījumus.

Produkti

ECOSE minerālvate

LDS izolācijas membrānas un līmlentes (LDS System)

Kokšķiedras plāksnes Heraklith®

Supafil beramā minerālvate

 

Katalogs