Slīpiem jumtiem

Expert

Vispārīga informācija

Jūsu komforts un labsajūta mājas sevi ietver termisko (siltumu) , akustisko (trokšņu slapēšanu) , emocionālo (gaisa kvalitāte) komfortu kā arī drošības (ugunsdrošība) sajūtu plūmes. Knauf Insulation to panāk ar augstas kvalitātes produktiem un risinājumiem kas sevi ietver LDS difūzo membrānu sistēmu (50 gadu ilgmūžība) un ECOSE minerālvates siltumizolāciju (A1 uguns reakcijas klase, 100% dabīgi komponenti). 

Expert

Sistēma siltinot starp spārēm no augšas

Uzrādītie Knauf Insulation  produkti un darbu secība atbilst siltuma un akustiskas izolācijas montāžai slīpajiem jumtiem starp spārēm no augšas. Šo sistēmu izmanto gadījumos kad darbus nav iespējams veikt no apakšas.

Expert

Sistēma siltinot starp spārēm no apakšas

Uzrādītie Knauf Insulation un Knauf produkti un darbu secība atbilst siltuma un akustiskas izolācijas montāžai slīpajiem jumtiem starp spārēm no apakšas. Vis izplatītākā sistēma jaunbūvju vai līdz šim neapdzīvotu mansardu siltināšanai.

Expert

Kombinētā sistēma siltinot starp spārēm no augšas un apakšas

Uzrādītie Knauf Insulation produkti un darbu secība atbilst siltuma un akustiskas izolācijas montāžai slīpajiem jumtiem starp spārēm no apakšas un augšas.