Grīdām uz grunts vai betona pamata (melnās grīdas)

Viena no vissvarīgākajām konstrukcijām celtniecības objektā ir grīdas, kā arī nesošās griestu konstrukcijas augšējās virsmas (grīdas) apdare, kas kalpo izmantotās slodzes pārnesei un vienlaicīgi veido pamatu gala virsmas (grīdas) apdarei interjerā.

Grīdas konstrukcijām ir izvirzītas gan statiskās, gan slodzes, gan akustiskās un estētiskās prasības.

Ar vārdu „Grīda“ ir domāti dažāda tipa un materiāla biezuma slodzi nesošās struktūras konstrukcijas ar dažādām projektā paredzētam tehniskām īpašībām.

Grīdu struktūras tiek ierīkotas uz griestu nesošās monolīta dzelzsbetona / paneļu konstrukcijas vai betona pamata grīdām (melnās grīdas uz cementa bāzes, betona plāksnes).

Vispirms uz nesošās pamatnes vai nesošajā konstrukcijā tiek ieklātas minerālvates siltuma un akustiskās izolācijas loksnes, uz kurām tiek likta sausā vai lietā (ģipša bāzes - Knauf FF50 u.c. - cementa bāzes) grīda. Pēc tam šim grīdas pamata slānim uzklāj grīdas segumu dažādam slodzēm, nodilumam un pielietojumam.

Ja nepieciešams, zem akustiskās izolācijas loksnēm veic nesošās konstrukcijas nivelēšanu, izmantojot sausos maisījumus (Knauf) vai pašizlīdzinošos (Knauf) maisījumus.

Produkti

Akmens minerālvate

LDS izolācijas membrānas un līmlentes (LDS System)

 

Katalogs