Starpsienu skaņas izolācijai

Iekšējām starpsienām ir plašs funkciju klāsts un tām, saskaņā ar īpašajām prasībām, jāatbilst dažādiem tehnisko konstrukciju parametriem.

Ēkas iekšējā plānojuma sienas pirmkārt paredzētas iekštelpu nodalīšanai. Saistībā ar statiku iekšējās starpsienas dalās nesošajās un nenesošajās. Līdztekus mehāniskai pretestībai un izturībai spēkā esošie priekšraksti nosaka prasības konstrukcijas akustiskajai izolācijai, ugunsizturībai un siltumizolācijai, kuras nodrošināšana nav iedomājama bez griestu akustiskajiem risinājumiem.

Mēs koncentrējamies uz iekšējo starpsienu sistēmu plašu pielietojumu. Visizplatītākais izolācijas materiālu veids, ko izmanto Knauf metāla karkasa starpsienās un griestos, ir minerālvate.

Knauf Insulation materiālu kombinācija ar Knauf ģipškartona plāksnēm nodrošina plašas izvēles iespējas, ļaujot sasniegt izcilus akustiskās izolācijas (gaisā pārvadītās skaņas izolācijas indekss Rw), siltumizolācijas (siltuma caurlaidības koeficents U) un ugunsizturības (EI) rādītājus. Knauf Insulation materiālus var pielietot jaunās vai esošās iekšējās starpsienās un iekārtajos griestos kā jaunu vai papildu pildījumu. Pielietojot Knauf minerālvates izolācijas materiālu šāda veidā, tiek uzlabotas iekšējo sienu un griestu akustiskās izolācijas, siltumizolācijas un ugunsdrošības īpašības.

Produkti

Minerālvate

LDS izolācijas membrānas un līmlentes (LDS System)

 

Katalogs