Auto novietnēm un tehniskajām telpām

Heraklith®

Risinājums „Viss Vienā”

Heraklith kokšķiedras / cementa homogeno kompozīto lokšņu izolācija ir dabīgs produkts, kas apvieno uguns pretestību ar akustisko un termisko teicamu veiktspēju, izturību un videi draudzīgu ražošanu un izmantošanu. Risinājumi „Viss Vienā”  nodrošina risinājums gan ar homogeno, gan kompozīta (ar akmens minerālvates, putu polistirola pildījumu) izolāciju dažādam pielietojumam un vajadzībām. Pieejamas dažādas virsmas faktūras, krāsas un izmēri, profilējums, kas ļauj pielāgot tās un izmantot, lai apmierinātu plašas interjera un eksterjera dizaina prasības.

Pielietojumi

Varat izmantot Heraklith izolāciju dažādiem pielietojumiem, piemēram:  griestu, ārsienu, bēniņu stāva, mansarda, dzīvojamās vai nedzīvojamās ēkās, lauksaimniecības ēkām, industriālam un ražošanas ēkām, publiskam un tirdzniecības ēkām, sporta būvēm, pilsētas un lielceļu skaņas barjerām. Papildus tās primārajām īpašībām - ugunsdrošībai, akustiskajai un termiskajai veiktspējai, izturībai un draudzīgumam videi, izolāciju ir viegli uzstādīt samazinot būvniecības laiku un izmaksas. Izolācijas loksnes ir ar kokam piemītošu dabīgu pievilcību, mitruma iedarbības un pelējuma izturīgi. 

Galvenās īpašības

Starp daudzajām Heraklith koksnes siltumizolācijas plātņu īpašībām, piecas izceļas:

 • Ugunsdrošībai
 • Akustiskais sniegums
 • Siltuma izolācijas veiktspēja
 • Ilgmūžība
 • Videi draudzīga
 • Dabīgas sastāvdaļas

Produkta īpašības

Ugunsdrošība

Heraklith izolācijas lokšņu uguns reakcijas radītāji:

 • Heraklith CA2 – A2 Uguns reakcijas klase.
 • Heraklith Tektalan – A2 Uguns reakcijas klase.
 • Heraklith C, BM, AGRO – B Uguns reakcijas klase.
 • Heratekta – E Uguns reakcijas klase.

Lasīt vairāk www.heraklith.com

Akustiskais sniegums

Aizsardzībai pret troksni ir svarīga loma mūsdienu dzīves un darba komfortablai un kvalitatīvai videi. Heraklith piedāvā plašus akustiskās izolācijas risinājumus, lai palīdzētu izveidot mierīgu un netraucētu vidi mājās un darbavietās, it īpaši virs pazemes garāžām, tehnisko telpu tuvumā, ielu un šoseju tuvuma, starp telpām un citur.

Lasīt vairāk www.heraklith.com
 

Siltuma izolācijas veiktspēja

Papildus pamata funkcijām, Heraklith uzlabo siltuma komforta līmeni samazinot enerģijas patēriņu. Izolācija samazina apkures un telpu kondicionēšanas izmaksas, samazina CO2 emisiju un tās ietekmi uz vidi. 

Lasīt vairāk www.heraklith.com


Ilgmūžība

Heraklith izolācija ir 100% dabiska, ilgtspējīga un ilgmūžīga ēkās, kurās tā tiek izmantota. Heraklith siltumizolācijas plāksnes piemēro augstas izturības prasību virsmām nodrošinot optimālu aizsardzību pret fiziskiem un mehāniskiem bojājumiem. 

Lasīt vairāk www.heraklith.com
 

Videi draudzīga

Labākie izolācijas produkti tiek ražoti ar apņemšanos būt atbildīgiem apkārtējās vides un dabas priekšā - gan ražošanas procesā, gan pēc materiāla mūža beigām. Heraklith siltumizolācijas plāksnes nav izņēmums Knauf Insulation augstajos standartos. Hreraklith loksnes ražo, atkarībā no pieejamības, no PEFC vai FSC sertificēts egles koksnes, kas audzēta ražošanai vajadzīgas kvalitātes mežos un cementa.

Lasīt vairāk www.heraklith.com


Virsmu struktūra

Surface fineSurface superfine

Heraklith plāksnes ir ar pievilcīgu koksnes  2mm šķiedru pinumu dodot interesantu dizainu interjera un eksterjera virsmām, kas svārstās no neapstrādātam industriālam virsmām līdz krāsotām interjera detaļām. 


Krāsas

Heraklith koksnes siltumizolācijas plāksnes ir pieejamas dabīgā un dažādas RAL krāsās, (Piegādes laiks var mainīties atkarībā no krāsas.) Pieejamas ari plāksnes kuras izmanto balta cementa saistvielu (no 01.10.2015).

 

Izmēri

Heraklith koksnes siltumizolācijas plākšņu biezumi (mm):

 • Monolītās, homogenās loksnes: 15, 25, 35, 50, 75, 100 mm
 • Daudzkārtu kompozītloksnes: 25-200 mm

Loksnes izmēri :

 • 500x1000; 600x1000; 500x2000; 600x2000; 600x600; 594x594; 594x1595 mm

Biezums un izmēru pieejamību var būt atšķirīgas atkarībā no piegādes rūpnīcas valsts.


Malu apstrādes iespējas

Heraklith koksnes siltumizolācijas plāksnes pieejamas ar taisnam malām vai slīpām malām.

Tektalan un Heratekta loksnes pieejamas ar taisnam malām vai slīpām malām ka ari profilētas ar pus spundi.

   

Instalācijas piederumi

Rūpējoties par pievilcīgu un kvalitatīvu Heraklith lokšņu virsmu , Heraklith piedāvā metāla stiprinājumus, kas atbilst virsmas krāsai (pēc pasūtījuma), lai veiktu lokšņu uzstādīšanu pēc iespējas neredzamu, drošu un uzticamu.