Par mums

Par Knauf Insulation

Kā daļa no Knauf Grupas, Knauf Insulation pārstāv vienu no viscienījamākajiem un progresīvākajiem vārdiem izolācijas jomā pasaulē. Ar ražošanas darbību Eiropā, Krievijā, AK un ASV gada realizācijas ieņēmumi ir pāri pār 1 miljardu EUR.

Uzņēmums ir visātrāk augošais izolācijas ražotājs pasaulē, kas izgatavo plašu izolācijas produktu spektru, lai apmierinātu arvien pieaugošo pieprasījumu pēc energoefektivitātes un akustiskajiem rādītājiem jaunās un esošajās mājās, komerciālās ēkās un rūpnieciskajos risinājumos. Produkti, ieskaitot stikla vati, akmens minerālvati, presēto polistirēnu un izplesto polistirēnu tiek laisti tirgū ar tirdzniecības zīmēm Thermolan®, Rocksilk®  un Polyfoam®.

Knauf Insulation ir nodevies ilgtspējīgai attīstībai un vides saglabāšanai, ražojot savus produktus no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem.

Par Knauf Grupu

Knauf ir ģimenes uzņēmums, ko 1932.gadā ir dibinājuši brāļi Karl un  Dr. Alfons N. Knauf. Šodien vadošie partneri Baldwin un Nikolaus, Knauf vadošie partneri, virza korporācijas daudzo uzņēmumu panākumus ciešā sadarbībā ar citiem ģimenes locekļiem.

Celtniecības materiālu un konstruktīvo sistēmu daudznacionālais ražotājs Knauf, par spīti tās lielumam, saglabājas kā tipiska ģimenes kompānija. Ar skaidru vīziju, tiešiem lēmumu pieņemšanas ceļiem, inovāciju kultūru Knauf darbinieku doto ideju novērtējumu, Knauf ir progresīva kompānija.

 

Sākotnēji Knauf ražoja ģipša produktus, pakāpeniski paplašinot savu produktu un pakalpojumu klāstu un šobrīd uzņēmums piedāvā:

  • Ģipša produktus, ieskaitot apmetuma plāksnes, ģipsi, apšuvumu un vertikāli integrētu biznesu, piemēram, papīrs un ģipša karjeri;
  • Izolāciju, ieskaitot stikla vati, akmens minerālvati, presēto polistirēnu, izplesto polistirēnu, poliuretānu kokvilnas cementu;
  • Citus celtniecības produktus, piemēram, griestu flīzes, sarullēto materiālu sekcijas un speciālās sienu apmetuma sistēmas.

Papildus informācija par Knauf Group visā pasaulē pieejama  www.knaufinsulation.com